Kończymy pracę w tym roku szkolnym!
Gratulujemy uczniom wyników i dziękujemy za ciężką pracę. Teraz czas na zasłużony odpoczynek.
Dziękujemy rodzicom za zaufanie i całoroczne wsparcie. Możliwość otwartej rozmowy i wspólnych wysiłków w wychowywaniu i edukacji naszej młodzieży.
Dziękujemy kadrze pedagogicznej, administracji, obsłudze technicznej. Wasze zaangażowanie, kreatywność i pasja, były kołem zamachowym naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim przyjaciołom, sponsorom, darczyńcom, również tym, którzy chcieli pozostać anonimowi. Wasze nieocenione wsparcie, dodawało nam sił i było powodem wielkiej radości. Obiecujemy modlitwę.
A co się działo w ostatnich dniach? Sami zobaczcie:
Narodziła się "nowa świecka tradycja". Odchodząca ósma klasa od tego roku sadzi drzewo. W tym roku był to świerk.
Rok zakończyliśmy Mszą Świętą, potem były lody od Rady Rodziców oraz uroczyste zakończenie roku.
Na zakończenie intensywnego dnia nauczyciele i pracownicy szkoły podsumowali rok i świętowali jego zakończenie. Ale się działo.